Připravovaná CDESK řešení pro rok 2023

27. března 2023

Podívejte se do naší vývojové laboratoře

Pro letošní rok jsme pro vás připravili několik řešení, která budou příjemná vám a vašim zákazníkům. Naše „virtuální firemní laboratoř“ funguje nepřetržitě. Vlastně vždy, když naši pracovníci hledají jak nastavit, vylepšit či jinak doplnit CDESK. Je toho opravdu hodně, co pro vás chystáme.

 

Jedná se o řešení, která jsou:

přehlednější, interaktivnější, efektivnější, rychlejší, komplexnější

 

Přehledné zobrazení požadavků formou Kanban tabule

Zobrazení ukazuje graficky znázorněný stav požadavků v tabulce. Proto bude možné s požadavky snáze pracovat, přesouvat mezi jejich stavy. Tuto funkcionalitu, chceme brzy dopřát i vám.

Kanban tabuľa
Obrázek: Kanban tabule

 

Řešení:

přehlednější, efektivnější, rychlejší

 

Komplexně přepracované zobrazení požadavků

Čeká na vás příjemná interaktivní práce s požadavky, přímo v seznamu požadavků, v novém dvouřádkovém zobrazení. Seznam bude přehlednější, přičemž ovládání požadavku bude fungovat přímo z tohoto seznamu, díky tomu ušetříme váš čas a počet kliků. Posun vpřed je, že pod daným filtrem bude přesné zobrazení počtu požadavků. Konkrétní zaměstnanec bude tak například vědět, kolik práce má zmeškané. Přehledně to bude vidět i jeho šéf. Firma si může také zkontrolovat, kolik požadavků má u svého zákazníka. Připravujeme spoustu dalších možností, jak v tomto zobrazení pracovat.

Nový zoznam požiadaviek
Obrázek: Nový seznam požadavků

 

Řešení:

interaktivní, přehledné, možnost rychlé reakce

 

Zákaznická mobilní aplikace

Mobilní aplikace, díky které můžete vy a vaši zákazníci, snadno a přehledně zadávat požadavky. Dosud byla mobilní aplikace dostupná především pro řešitele v CDESKu. Pro uživatele jde o přívětivou, moderní a velmi jednoduchou možnost, jak si usnadnit a zajistit přístup k CDESKu. Zákaznickou mobilní aplikaci u bude možné za poplatek přizpůsobit tak, aby byla vnímána jako vlastní firemní aplikace.

Pripravovaná mobilná aplikácia
Obrázek: Připravovaná mobilní aplikace

 

Řešení:

responzivní, přehledné, jednoduché, rychlé, dostupné

 

Ekonomické zastřešení projektů a jejich jednotlivých fází

Řešíte projekty a nevíte jak je efektivně vyhodnocovat? Tato funkcionalita CDESKu umožňuje sledovat ekonomiku každé fáze projektu. V konkrétním čase a v konkrétní fázi má zákazník ekonomické informace o finančním stavu prací, financí, efektivnosti vynaložených prostředků. Dokáže tak jednoduchými kroky kontrolovat plnění projektů a jejich ekonomickou návratnost.

Projektová zákazka
Obrázek: Projektová zakázka

 

Řešení:

efektivně, konkrétně, komplexní

 

Je toho opravdu hodně, co pro vás chystáme, ale neprozradili jsme všechno. Několik dalších „objevů“ máme ještě v záloze. Další se při naší systematické práci ještě ukáží. Největší inspirací, jak se stále posouvat k dobrým a efektivním řešením jste právě vy, naši zákazníci.

Sledujte náš web, sociální sítě a newslettery, abyste byli vždy v obraze.