Motokáry 2023 teambuilding

24. června 2026

Vybrali jsme motokáry a byla to jízda!

Ano, i takto vypadají naše teambuildingy: úžasná atmosféra plná vzrušení a pachu spálené gumy. Tentokrát jsme vsadili na elektrické motokáry, jdeme přece s dobou. Napětí před závody bylo pořádně husté. Rozdělili jsme se do týmů, vybrali si přezdívky, nasadili helmy a šlo se na to! První skupina nasedla do motokár, každý s odhodláním zvítězit. Smyky, rychlost, těžké zatáčky, ideální stopa a pár bouraček nám už po prvním kole roztřásly ruce a zvedly adrenalin. Po dvou kolech se vybralo 8 nejlepších, kteří se dostali do finálové jízdy. Provozního se nám podařilo přesvědčit, aby nám zapnul plný výkon, samozřejmě pod podmínkou, že do sebe nebudeme narážet… Finále bylo nejdelší. Jak by ne, když jsme dostali dvojnásobnou dávku času. V posledních kolech jsme měli co dělat, abychom to vydýchali.  

Miro, náš šéf, ani nevíme odkud vytáhl trofeje a tři nejlepší už směřovali na stupně vítězů. Jako třetí skončil Denis, který je taková šedá eminence CDESKu, protože málokdo ho vidí, ale bez něj by zákaznické servery jen těžko fungovaly. Druhý byl Gorazd Tomáš, Tomáš je příjmení – aby to všichni věděli, s tím má věčný problém, ale naštěstí nemá problém dosahovat skvělé časy i výsledky. Ti, kteří od nás mají CMko, ho určitě dobře znají, protože stejně jako Denis i Gorazd pracuje se servery. A nakonec vítěz! První místo si vyjezdil Samo, který ukázal, že na motokárách je ještě rychlejší než v programování. Trofeje předala naše šarmantní kolegyně Julka. Adrenalinový zážitek, kdy se každý snažil o nejlepší čas, jsme zakončili, jak jinak, pivkem… Všichni děkujeme Mirovi, že pro nás připravil úžasný večer. A také vítězům, ale už se těšíme na odvetu!

 Martin Ondrášik